نمایندگی Agilent

شرکت Agilent زمانی تاسیس شد که از شرکت Hewlett-Packard در سال 1999 جدا شد تا شروع کننده ی فعالیت تجاری خود باشد . از آن زمان ، این شرکت صد ها جایزه در زمینه ی نوآوری برنده شده و حتی به خاطر اختراعات خود پتنت های بیشتری به دست آورده است . مهم تر از همه این که تعداد مشتریانی که اجیلنت در خدمت آن ها هست ، هر سال رو به افزایش است که دلیل دیگری برای نشان دادن قدرت Agilent ( اجیلنت )  در شراکت به شمار می رود .

 

Agilent شرکتی پیشرو در علوم زیستی ، بازار های مواد شیمیایی آزمایشگاهی کاربردی و تشخیصی است . این شرکت ابزار ، خدمات ، اقلام مصرفی ، شیوه های کاری و تخصص هایی در اختیار آزمایشگاه ها در سراسر جهان می گذارد تا مشتریان قادر باشند که دانشی که به دنبال آن هستند را کسب کنند . تخصص و همکاری قابل اعتماد شرکت Agilent باعث می شود که مشتریان بالاترین سطح رضایت را از راه حل های برند Agilent داشته باشند .

 

Agilent تخصص خود را معطوف به 6 بازار کلیدی کرده است ، بازار هایی که در آن Agilent به مشتریانش کمک می کند تا به اهداف خود دست پیدا کنند :

 

صنعت غذایی : Agilent به ایجاد این اطمینان کمک می کند که مواد غذایی تولید جهان توسط Agilent عاری از آلودگی شیمیایی ، ویروسی ، باکتریایی یا ریززیست باشد . مشتریان Agilent شامل سازمان های نظارت دولتی و آزمایشگاه هایی می شوند که جنبه های ایمنی غذا را کنترل می کنند ، و هم چنین شرکت های خصوصی که به تولید ، بسته بندی و فروش غذا برای  مصرف جامعه مشغول به فعالیت هستند .

 

محیط زیست و جرم شناسی: از آفت کش ها و باقی مانده های دارویی گرفته تا فلزات کمیاب ، Agilent روش هایی سریع ، دقیق و حساس را به منظور بررسی آلاینده هایی که کیفیت زندگی را تحت تاثیر قرار می دهند ، فراهم می کند . هم چنین راه حل های شرکت Agilent در جهت اجرای قانون با ارائه ابزار و دستگاه های توانمند برای آنالیز و تایید مدارک در نزد دادگاه ونیز درجهت اثبات صداقت بهترین ورزشکاران دنیا ، نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند .

 

دارویی : Agilent دارای یکی از وسیع ترین مجموعه راه حل ها برای هر شرکتی است که در صنعت دارویی مشغول به کار است . راه حل های Agilent جواب های دقیقی را برای هر بخش از صنعت دارویی فراهم می کنند ، از تحقیق در رابطه با بیماری ها و کشف دارو گرفته تا توسعه ، ساخت و کنترل کیفی دارو . مجموعه راه حل از آغاز تا پایان به این معنا است که مشتریان می توانند سریع تر محصولات خود را روانه ی بازار کنند . مشتریان به راه حل های Agilent به منظورآزمایش خلوص مواد دارویی اعتماد کامل دارند . Agilent هم چنین این اطمینان را به وجود می آورد که ابزار و فرآیند های آن در راستای بالاترین سطح قوانین و مقررات قرار گیرد.

 

تشخیصی : Agilent به منظور مبارزه با سرطان و سایر بیماری ها یک شروع قدرتمند در اختیار پزشکان قرار می دهد . راه حل های اجیلنت به آزمایشگاه های پاتولوژی کمک می کند که اطلاعاتی دقیق و سریع در اختیار پزشکان ، بیمارستان ها و مراکز پزشکی که با آن ها همکاری دارند ، قرار دهند . اجیلنت به متخصصان علم پزشکی کمک می کند که تشخیص های بسیار دقیق تری ارائه دهند تا بیماران تحت موثرترین راه های درمانی قرار گیرند .

 

شیمیایی و انرژی : جهان بر پایه ی انرژی در گردش است و شرکت های انرژی نیازمند محل یابی ، استخراج و تصفیه سوخت ها به شکل کارآمد و مقرون به صرفه هستند . راه حل های Agilent به مشتریان کمک می کند که تولید محصول را به حداکثر رسانده و در پالایشگاهای خود قبل از این که مشکل یا عدم موفقیتی رخ دهد ، آن را پیش بینی کنند . Agilent نیز این چنین به محققان انرژی کمک می کند که به تحقیق در رابطه با سوخت های زیستی ، سوخت های تجدید پذیر و سایر شکل های انرژی جایگزین بپردازند .

 

حوزه های تحقیقاتی : اکثر تحقیقات تشخیصی و علوم زیستی در دانشگاه های طراز اول ، با هزینه های دولتی در سراسر جهان صورت می گیرد . Agilent در حال کمک به این محققان برای دستیابی به اطلاعات بیشتری در مورد سرطان ، بیماری های قلبی عروقی ، دیابت ، آلزایمر ، پارکینسون ، اوتیسم و سایر بیماری ها است . ابزار ، نرم افزار و راه حل های آماده سازی کم نظیر Agilent به دانشمندان کمک می کند که تحقیقات خود را به شکل سریع تر و دقیق تری انجام دهند.

© 2018 TOFIICO. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour