تعمیرات و نگهداری

تعمیرات و نگهداری لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی

فروش پایان کار نیست؛ آغاز تعهد است .

بخش خدمات پس از فروش شرکت توفیق آزمای ایرانیان با کادری مجرب و داشتن سال ها تجربه در زمینه خدمات پس از فروش و انواع دستگاه های آزمایشگاهی و همچنین پشتیبانی فنی چندین کمپانی بزرگ خارجی ، در تمام لحظات آمادگی کمک رسانی به مراکز و مشتریان را دارد.

 

ارائه خدمات مشاوره فنی قبل از خرید ، انجام خدمات نصب و آموزش دستگاه ها و تعمیرات انواع دستگاه های آزمایشگاهی از جمله سرویس هایی است که بخش خدمات پس از فروش شرکت ارائه می دهد.

تعمیرات

حتی بهترین دستگاه ها نیز گاهی دچار ایرادهایی خواهند شد و نیاز به تعمیر پیدا خواهند کرد. بدیهی است که در طی فرایند تعمیر عملا دستگاه غیر قابل استفاده شده و قسمتی از کار مرکز دچار وقفه می گردد.

از این رو مشتریان هوشمند در هنگام انتخاب دستگاه ، بخش خدمات پس از فروش شرکت مورد نظر را نیز به عنوان یکی از مهمترین پارامتر ها وارد معادلات خرید می کنند

سرعت انجام کار ، دقت در ارائه خدمات، توانایی تامین قطعات ، داشتن دانش و تجربه کافی؛ داشتن پشتیبانی فنی و حمایت فکری توسط کمپانی های سازنده دستگاه و در نهایت داشتن ابتکار و نو آوری برای کاهش هزینه های تعمیر از جمله مواردی است که می تواند در رضایت مشتریان از بخش تعمیرات یک شرکت تاثیر فراوان داشته باشد.

دربخش خدمات پس از فروش شرکت توفیق آزمای ایرانیان در کنار اتکا به سالها تجربه در امر تعمیرات ، با بهره گیری و برخورداری از تجربیات مشورتی سازندگان دستگاه ها برخوردار می باشد. همچنین توان تامین انواع قطعات کم یاب و نایاب از جمله زمینه هایی است که بخش فنی این شرکت را در یاری رساندن به مراکز و مشتریان توانا تر ساخته است.

 

تعمیرات دستگاه های متفرقه

 

بخش خدمات پس از فروش این شرکت آمادگی آن را دارد که با توجه به تجربیات خود در زمینه تعمیر و راه اندازی دستگاه هایی که به هر دلیلی در حال حاضر فاقد پشتیبانی شرکت های فروشنده خود می باشند ، اقدام نماید.

 

سرویس های دوره ای

امروزه دیدگاه سرویس دستگاه ها از حالت Breakdown Maintenance  و یا "تعمیر بعد از خرابی" به "سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه " یا Preventive Maintenance   و حتی "بهبود شرایط تهدید کننده دستگاه قبل از صدمه زدن"  که همان Predictive Maintenance تغییر پیدا کرده است.

با تغییر این نگرش سرویس دستگاه از حالت اتفاقی و ناخواسته خارج شده و با پیش بینی شرایط کار در حین انجام سرویس دوره ای  و اندیشیدن تمهیدات لازم ، سرویس دستگاه بدون اختلال در کار عادی مرکز انجام شده و مانع به هدر رفتن وقت و انرژی که سرمایه اصلی شما می باشد می گردد. همچنین انجام سرویس های دوره ای  باعث بالا رفتن طول عمر قطعات و نتیجتا کل دستگاه شده و با تعمیر قطعات معیوب قبل از آن که عیب به نقطه غیر قابل بازگشت برسد و یا حتی باعث صدمه دیدن سایر قطعات دستگاه شود ، هزینه های تعمیرات نیز تا حدود بسیار زیادی کاهش می دهد.

 

از این رو بخش فنی شرکت توفیق آزمای ایرانیان آمادگی خود را برای عقد قرارداد سرویسهای  دوره ای سه ماهه ، شش ماهه یا یک ساله و یا حتی انجام جنرال سرویس به صورت درخواست موردی اعلام می دارد.

 

سرویس دوره ای دستگاه های متفرقه

شرکت توفیق آزمای ایرانیان در موارد خاص و در صورت درخواست مشتریان ، سرویس های دوره ای برای دستگاه هایی که از منابع دیگری خریداری شده اند را انجام خواهد داد.

 

 

 

خدمات به شرکت های محترم همکار

 بخش فنی شرکت توفیق آزمای ایرانیان آمادگی آن را دارد که در قالب عقد قرارداد همکاری و یا به صورت موردی ،  انجام تعمیرات و سرویس های دوره ای دستگاه های شرکت های همکار را  نیز بر عهده بگیرد.

 

برخی از محصولات که در بخش تعمیرات شرکت توفیق آزمای ایرانیان پوشش داده می شوند عبارتند از :

 

تعمیرانکوباتور

تعمیر آون

تعمیر اتوکلاو

تعمیر میکروسکوپ

 تعمیر hplc

تعمیر fplc

تعمیر ph متر

تعمیر هدایت سنج

تعمیر gc

تعمیر کوره

تعمیر هات پلیت

تعمیر آب مقطر گیری

تعمیر بن ماری

تعمیر هیتر

تعمیر فتومتر

تعمیر رنگ سنج

تعمیر پلاریمتر

تعمیر کدورت سنج

تعمیر یخچال آزمایشگاهی

تعمیر یخ ساز آزمایشگاهی

تعمیر الایزا ریدر

تعمیر حمام آزمایشگاهی

تعمیر حمام روغن آزمایشگاهی

تعمیر همزن آزمایشگاهی

تعمیر پمپ آزمایشگاهی

تعمیر سانتریفیوژ

تعمیر ترمومتر

تعمیر الایزا واشر

تعمیر میکسر

تعمیر شیکر

تعمیر آب خالص ساز

تعمیر اسپکتروفتومتر

تعمیر فریزر آزمایشگاهی

تعمیر ترازو

تعمیرسختی سنج

تعمیر ویسکومتر

     

 

 

 

 

© 2018 TOFIICO. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour