نصب و راه اندازی

شرکت توفیق آزمای ایرانیان با کادری مجرب و داشتن سال ها تجربه در زمینه خدمات پس از فروش و انواع دستگاه های آزمایشگاهی و همچنین پشتیبانی فنی چندین کمپانی بزرگ خارجی ، در تمام لحظات آمادگی کمک رسانی به مراکز و مشتریان را دارد.

ارائه خدمات مشاوره فنی قبل از خرید ، انجام خدمات نصب و آموزش دستگاه ها و تعمیرات انواع دستگاه های آزمایشگاهی از جمله سرویس هایی است که این شرکت ارائه می دهد.

خرید بهترین دستگاه بدون نصب مناسب و یا با آموزش ناقص نه تنها عملا کمکی به شما نخواهد کرد بلکه مشکلات جدیدی برای شما به وجود خواهد آورد. استفاده نا درست از دستگاه باعث کاهش کیفیت نتیجه خواهد بود و ممکن است  باعث صدمه خوردن دستگاه و یا کاهش عمر مفید آن شده ویا  حتی سلامتی و جان استفاده کنندگان از دستگاه را نیز مورد تهدید قرار دهد.

از طرف دیگر استفاده با مهارت و دانش کافی می تواند تمامی نکات منفی فوق را به نکات مثبت تبدیل نماید.

از این رو بخش فنی شرکت توفیق آزمای ایرانیان،  نگاه ویژه ای به نصب دستگاه ها دارد. ارائه راهکارهای هوشمندانه و کم هزینه برای انطباق کارایی دستگاه با نیازمندی های موردی  آزمایشگاه شما و آموزش درست و صحیح استفاده از دستگاه با هدف بالا تر بردن کارایی و طول عمر دستگاه با توجه به آموزش های شرکت های سازنده دستگاه و سالها تجربه کاری و همچنین آشنایی کامل با شرایط و نیازمندی های واقعی آزمایشگاه ها ، دیدگاه و روش عملی ما در انجام این مهم می باشد.

 

خدمات به شرکت های محترم همکار

همچنین بخش فنی توفیق آزمای ایرانیان آمادگی آن را دارد که در قالب عقد قرارداد همکاری،  نصب و آموزش دستگاه های فروخته شده توسط شرکت های همکار را نیز بر عهده بگیرد.

© 2018 TOFIICO. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour